koka_banderolë

Qese letre printimi e personalizuar me vrimë të varur

Qese letre me cilësi premium me madhësi të personalizuar, me vrimë të varur

Dimensioni: 500 G

Ngjyra: E personalizuar

MOQ: 30,000 copë / DIZAJN / SIZE


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm

Kjo qese është një alternativë e shkëlqyeshme ndaj qeseve plastike tradicionale.Jo vetëm që është vizualisht më tërheqëse se qeset plastike, por gjithashtu u ofron klientëve tuaj një ndjenjë cilësie që mund ta ndiejnë vërtet.Qoftë në butikun tuaj, dyqanin ushqimor, marketin, ushqimin apo furrën tuaj, kjo çantë me siguri do t'i bëjë produktet tuaja të duken të nivelit të lartë kur dilni.

Kjo çantë është e përkryer për ruajtjen e sendeve ushqimore më të lehta, të tilla si bagels ose hot dogs, si dhe porosi të vogla nga një furrë buke ose kafene.Mund të përdoret edhe si element kryesor në butikun tuaj!Edhe pse skaji i sipërm i kësaj çante mund të lëvizet poshtë për të mbrojtur më mirë gjithçka, fundi i tij drejtkëndor e lejon atë të qëndrojë drejt gjatë ngarkimit, ngarkimit dhe transportit.Kjo e bën më të lehtë për ju dhe klientët tuaj blerjen!

Produkti përdor një strukturë të fortë letre 100% të ricikluar, e cila është një zëvendësues ideal i qeseve plastike dhe një shtesë miqësore me mjedisin për çdo vend.Edhe pse madhësia e tij e vogël dhe e gjithanshme është shumë e përshtatshme për blerjen e grupeve të produkteve më të lehta ose artikujve të vetëm, ngjyra e tij klasike e bardhë është e integruar me të gjitha stilet e dekorimit dhe mund të dekorohet sipas estetikës tuaj unike.Pranoni personalizoni emrin e kompanisë dhe personalizoni çantën/ose logon tuaj me siguri.

Detaje të shpejta të mallrave

Vendi i origjinës: Kinë Përdorimi industrial: Rostiçeri, kokrra kafeje, ushqim të thatë, etj.
Trajtimi i printimit: Printim gravure Porosi me porosi: Pranoje
Veçori: Barriera Dimensioni: 500G, pranoni të personalizuar
Logo&Dizajni: Prano Personalizuar Struktura e materialit: Letër Kraft/PE, pranoni të personalizuara
Vulosja dhe doreza: Mbyllja e nxehtësisë, zinxhiri, vrima e varjes Shembull: Pranoje

Aftësia për furnizim

Aftësia e furnizimit: 10,000,000 Copë në muaj

Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: qese plastike PE + kuti standarde transporti
Porti: Ningbo
Koha e udhëheqjes:

Sasia (copë) 1 - 30000 > 30000
Lindje.Koha (ditë) 20-25 Për t'u negociuar

Specifikimet

Specifikim

Kategoria

Qese e paketimit të ushqimit

Materiali

Struktura e materialit të klasës ushqimore
MOPP/VMPET/PE, PET/AL/PE ose i personalizuar

Kapaciteti Mbushës

125g/150g/250g/500g/1000g ose e personalizuar

Aksesor

Zinxhir/Lidhja e kallajit/Valvula/Vrima e varur/Vrima e grisjes / Mat ose me shkëlqim etj.

Përfundimet e disponueshme

Printim Pantone, Printim CMYK, Printim Panton Metalik, Llak me shkëlqim/Mat, Llak i përafërt mat, Llak Saten, Foil Hot, Spot UV, Printim i Brendshëm, Gërdhendje, Zbërthim, Letër me teksturë.

Përdorimi

Kafe, rostiçeri, karamele, pluhur, fuqi pijesh, arra, ushqime të thata, sheqer, erëza, bukë, çaj, bimor, ushqim për kafshët shtëpiake etj.

Veçori

*E disponueshme printim me porosi OEM, deri në 10 ngjyra
* Barrierë e shkëlqyer kundër ajrit, lagështirës dhe shpimit
*Folja dhe boja e përdorur është miqësore me mjedisin dhe e përshtatshme për ushqimin
*Përdorimi i ekranit inteligjent të raftit të gjerë, të rimbyllshëm, cilësi premium printimi

  • E mëparshme:
  • Tjetër: