Seria e çantave

Cyan Pak është një prodhues dhe shtypshkronjë profesionale e ambalazheve ushqimore me bazë në Kinë në Zhejiang, duke ofruar shërbime për të gjitha llojet e paketimeve fleksibël të personalizuara, me cilësi të lartë, të kategorisë ushqimore.

Shiko me shume
 • Paketimi i drejtpërdrejtë i kompanisë që fokusohet në paketimin fleksibël mbi 10 vjet, duke ofruar çmime konkurruese si pa ndërmjetës

  Prodhuesi

  Paketimi i drejtpërdrejtë i kompanisë që fokusohet në paketimin fleksibël mbi 10 vjet, duke ofruar çmime konkurruese si pa ndërmjetës

  Mëso më shumë
 • Ekipi i shërbimit me njohuri profesionale, pa pengesa gjuhësore, përgjigje të shpejtë.

  Shërbimi ndaj Klientit 24/7

  Ekipi i shërbimit me njohuri profesionale, pa pengesa gjuhësore, përgjigje të shpejtë.

  Mëso më shumë
 • Mbështetni një shumëllojshmëri metodash transporti, duke përfshirë transportin ajror (Fedex, Dhl, etj.) dhe transportin detar

  Koha e kthimit të shpejtë

  Mbështetni një shumëllojshmëri metodash transporti, duke përfshirë transportin ajror (Fedex, Dhl, etj.) dhe transportin detar

  Mëso më shumë
 • 1# 10000 copë Për çantën e printuar me porosi (Teknologjia e printimit të gravurës) 2# 1000 copë për çantën e aksioneve

  Moq i ulët (Sasia minimale e porosisë)

  1# 10000 copë Për çantën e printuar me porosi (Teknologjia e printimit të gravurës) 2# 1000 copë për çantën e aksioneve

  Mëso më shumë
 • kafe
 • ushqimet për kafshët shtëpiake
 • kujdes personal

rreth nesh

Ne jemi të pajisur me një gamë të gjerë makinerish printimi, laminimi dhe formimi të qeseve, duke përfshirë 3 grupe makinash printimi me shpejtësi të lartë, që mund të printojnë deri në 10 ngjyra.Gjithashtu kemi 3 komplete makinerish laminimi dhe 14 komplete makinerish per prodhimin e qeseve..

kuptojnë më shumë

lajmet e fundit

 • lajme_img

  Cili është ndryshimi midis paketimit të kafesë që është i kompostueshëm dhe i biodegradueshëm?

  Pjekësit po përdorin gjithnjë e më shumë materiale më miqësore me mjedisin për gotat dhe çantat e tyre, ndërsa shqetësimet për efektet e paketimit të kafesë në mjedis rriten.Kjo është thelbësore për mbijetesën e tokës, si dhe për suksesin afatgjatë të bizneseve të pjekjes.Mbetjet e ngurta bashkiake...

  Lexo më shumë
 • lajme_img

  Duke analizuar tërheqjen e kutive të personalizuara të kafesë

  Shumë klientë janë mësuar ta marrin kafenë e tyre të pjekur në qese, qese ose teneqe të madhësive, ngjyrave dhe formave të ndryshme.Megjithatë, kërkesa për kuti kafeje të personalizuara është rritur kohët e fundit.Krahasuar me qeset dhe qeset tradicionale të kafesë, kutitë ofrojnë pjekësit e kafesë një opsion alternativ...

  Lexo më shumë
 • lajme_img

  A është pjekja në ajër teknika më e mirë për kafe?

  Njerëzit shpesh mund të shihen duke pjekur rezultatet e punës së tyre në një tigan të konsiderueshëm mbi një zjarr të hapur në Etiopi, e cila gjithashtu quhet vendlindja e kafesë.Duke thënë se, pjekësit e kafesë janë pajisje thelbësore që ndihmojnë në shndërrimin e kafesë së gjelbër në kokrra aromatike, të pjekura që sigurojnë...

  Lexo më shumë
 • lajme_img

  Bazat e pjekjes: A duhet të tregtoni pajisje kafeje në faqen tuaj të internetit?

  Teknikat inovative të pjekjes dhe fasulet e zgjedhura me kujdes janë shpesh në thelb të asaj që një pjekje u ofron konsumatorëve.Ofrimi i një përzgjedhjeje më të gjerë të furnizimeve dhe aksesorëve të birrës për klientët që tashmë blejnë fasule nga faqja juaj e internetit ofron përparësi.Konsumatorët mund të mësojnë më shumë rreth specifikave...

  Lexo më shumë

produkte të nxehta

 • Qese e poshtme e personalizuar e paraprintuar për kokrrat e kafesë
 • Qese me fund të sheshtë të personalizuar për kokrrat e kafesë
 • Qese me fund të sheshtë të personalizuar për kokrrat e kafesë
 • Qese mbështetëse e personalizuar luksoze me stampim me petë të nxehtë

gazete