koka_banderolë

Kupat

KUPA PLASTIKE E KAFTËR PRINTIME E PERSONALIZUAR

Gota të ftohta me madhësi të ndryshme të printuara me porosi

Dimensioni: I personalizuar

Ngjyra: E personalizuar

MOQ: 10,000 copë / DIZAJN / SIZE


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm

Prezantim i shkurtër

Çmimi direkt

Ne i çmojmë të gjitha produktet e printuara me porosi në mënyrën më transparente të mundshme.Çmimi që shihni të shfaqur për këtë produkt është i vetmi çmim që paguani.Do të ketë një tarifë prej 60 dollarësh për vendosjen e pjatës për porosinë e parë të gotave të ftohta me porosi.Nuk ka tarifë instalimi për porositë e kopjuara të të njëjtit dizajn.

Sasia minimale e porosisë

MOQ për gota të ftohta të printuara me porosi është 10 kuti (10,000 gota)

Ngjyrë

Printim i personalizuar, na dërgoni veprën e përfunduar të artit, ne do të bëjmë korrigjim përsëri përpara prodhimit në masë

provim

Siguroni prova dixhitale për të gjitha porositë e para.Kjo do të dërgohet me email pasi të bëhet porosia dhe do të përfaqësojë me saktësi se si do të duket kupa.Në këtë pikë do të keni mundësinë të kërkoni një dëshmi ndryshimi ose miratimi.Prodhimi nuk do të vazhdojë derisa prova të jetë miratuar.Të gjitha shitjet janë përfundimtare pas miratimit të certifikuar.

Koha e dërgimit

*Për shkak të rritjes së fundit të kërkesës për gota me porosi, ne po e zgjasim përkohësisht kohën e prodhimit në afërsisht 4 javë.Ju mund të lexoni më shumë për situatën aktuale dhe reagimin që po marrim këtu.

Kapak

Kapaku nuk përfshihet.Këto gota përshtaten me kapakët standardë PET 98 mm të shitura nga shumica e markave kryesore.Nuk keni nevojë të blini kapakë nga ne, por ne jua bëjmë më të lehtë.

Garanci për çmim të ulët

Ashtu si me të gjithë artikujt me porosi në faqen tonë, ne jemi të sigurt në aftësinë tonë për ta ofruar këtë artikull me çmimin më të ulët në industri.Ne jemi të lumtur të përputhemi ose mundim çmimin e dorëzimit të çdo konkurrenti për të njëjtin artikull me të njëjtën cilësi.

Detaje të shpejta të mallrave

Vendi i origjinës: Kinë Përdorimi Industrial: Kafe, çaj,kakao e nxehteetj.
Trajtimi i printimit: Flexo Printing Porosi me porosi: Pranoje
Veçori: Qartë Dimensioni: Prano personalizuar
Logo&Dizajni: Prano Personalizuar Struktura e materialit: PET, pranoni të personalizuar
Vulosja dhe doreza: kapak Shembull: Pranoje

Aftësia për furnizim

Aftësia e furnizimit: 10,000,000 Copë në muaj

Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: qese plastike PE + kuti standarde transporti

Porti: Ningbo

Koha e udhëheqjes:

Sasia (copë) 1 - 30000 > 30000
Lindje.Koha (ditë) 20-25 Për t'u negociuar

Specifikimet

Specifikim

Kategoria

Ushqimiqese paketimi

Materiali

Materiali i kategorisë ushqimorestrukturën
MOPP/VMPET/PE, PET/AL/PE ose i personalizuar

Kapaciteti Mbushës

125g/150g/250g/500g/1000g ose e personalizuar

Aksesor

zinxhir/kravatë kallaji/Valvula/Vrima e varur/Vrima e grisjes / Mat ose me shkëlqimetj.

 

Përfundimet e disponueshme

Printime Pantone, Printime CMYK, Printime Metalike Pantone,VendShkëlqim/MatLlak, Llak i përafërt mat, llak saten,Fletë e nxehtë, pika UV,BrendshmePrintime,relievit,Letër me gërvishtje, me teksturë.

Përdorimi

Kafe,rostiçeri, karamele,pluhur, fuqi pijesh, arra, ushqime të thata, sheqer, erëza, bukë, çaj, bimor, ushqim për kafshët shtëpiake etj.

 

 

Veçori

*E disponueshme printim me porosi OEM, deri në 10 ngjyra
  * Barrierë e shkëlqyer kundër ajrit, lagështirës dhe shpimit
  *Folja dhe boja e përdorur është miqësore me mjedisindhe ushqimore
  *Duke përdorur gjerë, revulëekran i aftë, i zgjuar i rafteve,cilësi premium printimi
filxhan 5

  • E mëparshme:
  • Tjetër: