koka_banderolë

Qese kafeje e personalizuar për printim

Qese me guaskë printimi të personalizuar me cilësi premium me prerje grisëse për kokrrat e kafesë

Dimensioni: 250 G

Ngjyra: E personalizuar

MOQ: 10,000 copë / DIZAJN / SIZE


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm

Si zgjedhja e parë për paketimin tradicional të kafesë, çantat gusset janë shumë të besueshme dhe ekonomike.Ndoshta stili më i zakonshëm në industrinë e qeseve të kafesë. Çantat Side Gusset janë një mënyrë e shkëlqyer për të rritur stabilitetin dhe për ta bërë paketimin tuaj të spikatur.Fundet e tyre të palosura dhe të ngjitura sigurojnë që paketimi i qeses tuaj të mbetet i mbyllur dhe i paprekur.

Opsionaliteti
Super mirë.Opsionet janë të kufizuara, por përfshijnë një valvul degazimi dhe shirit kallaji.

Përballueshmëria
Emocionuese!Si çanta jonë më e përballueshme e printuar me porosi, kjo çantë përdor një sërë materialesh dhe një sërë madhësish.

Kapaciteti Mbushës
E habitshme!Mbushja e çantave tona me guaskë anësore është shumë e lehtë, veçanërisht kur përdorni materiale shumë fleksibël.

Stabilizoni
Mjaft i mirë-i shkëlqyeshëm.Në varësi të zgjedhjes së materialit (materiali më i trashë është më rezistent ndaj përkuljes), çanta mund të jetë pak e ndërlikuar për t'u ngritur.Kjo është sigurisht e mundur, por mund të kërkojë pak aftësi.

Megjithatë, çanta me guaskë anësore nuk është si një çantë në këmbë dhe një çante me fund të sheshtë.Mund të pajiset me zinxhir, i cili e bën çanta të lehtë për t'u hapur dhe rimbyllur.Pra, si mundet përdoruesi fundor të hapë lehtësisht një çantë me guaskë anësore?

Zakonisht, ne do të shtojmë prerje grisëse në pjesën e sipërme dhe të poshtme të çantës anësore, gjë që e bën të lehtë për përdoruesit hapjen e çantës.

Detaje të shpejta të mallrave

Vendi i origjinës: Kinë Përdorimi industrial: Kokrra kafeje, rostiçeri, ushqim të thatë, etj.
Trajtimi i printimit: Printim gravure Porosi me porosi: Pranoje
Veçori: Barriera Dimensioni: 250G, pranoni të personalizuar
Logo&Dizajni: Prano Personalizuar Struktura e materialit: MOPP/VMPET/PE, pranoni të personalizuar
Vulosja dhe doreza: Mbyllja e nxehtësisë, zinxhiri, vrima e varjes Shembull: Pranoje

Aftësia për furnizim

Aftësia e furnizimit: 10,000,000 Copë në muaj

Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: qese plastike PE + kuti standarde transporti
Porti: Ningbo
Koha e udhëheqjes:

Sasia (copë) 1 - 30000 > 30000
Lindje.Koha (ditë) 25-30 Për t'u negociuar

Specifikimet

Specifikim

Kategoria

Qese paketimi kafeje

Materiali

Struktura e materialit të klasës ushqimore
MOPP/VMPET/PE, PET/AL/PE ose i personalizuar

Kapaciteti Mbushës

125g/150g/250g/500g/1000g ose e personalizuar

Aksesor

Zinxhir/Lidhja e kallajit/Valvula/Vrima e varur/Vrima e grisjes / Mat ose me shkëlqim etj.

Përfundimet e disponueshme

Printim Pantone, Printim CMYK, Printim Panton Metalik, Llak me shkëlqim/Mat, Llak i përafërt mat, Llak Saten, Foil Hot, Spot UV, Printim i Brendshëm, Gërdhendje, Zbërthim, Letër me teksturë.

Përdorimi

Kafe, rostiçeri, karamele, pluhur, fuqi pijesh, arra, ushqime të thata, sheqer, erëza, bukë, çaj, bimor, ushqim për kafshët shtëpiake etj.

Veçori

*E disponueshme printim me porosi OEM, deri në 10 ngjyra
* Barrierë e shkëlqyer kundër ajrit, lagështirës dhe shpimit
*Folja dhe boja e përdorur është miqësore me mjedisin dhe e përshtatshme për ushqimin
*Përdorimi i ekranit inteligjent të raftit të gjerë, të rimbyllshëm, cilësi premium printimi

  • E mëparshme:
  • Tjetër: