Серија чанти

Cyan Pak е професионален производител на пакување храна со седиште во Кина и печатница во Жеџијанг, нудејќи услуга за секаков вид приспособено, висококвалитетно флексибилно пакување за храна.

Види повеќе
 • Пакување директна компанија која се фокусира на флексибилно пакување повеќе од 10 години, нудејќи конкурентни цени како без посредници

  Производителот

  Пакување директна компанија која се фокусира на флексибилно пакување повеќе од 10 години, нудејќи конкурентни цени како без посредници

  научи повеќе
 • Услужен тим со професионално знаење, без јазична бариера, брз одговор.

  Услуга за корисници 24/7

  Услужен тим со професионално знаење, без јазична бариера, брз одговор.

  научи повеќе
 • Поддржете разновидни транспортни методи, вклучително и воздушен товар (Fedex, Dhl, итн.) и поморски товари

  Брзо време на пресврт

  Поддржете разновидни транспортни методи, вклучително и воздушен товар (Fedex, Dhl, итн.) и поморски товари

  научи повеќе
 • 1# 10000 парчиња за прилагодена печатена торба (технологија на печатење со гравира) 2# 1000 парчиња за торбичка

  Low Moq (минимална количина на нарачка)

  1# 10000 парчиња за прилагодена печатена торба (технологија на печатење со гравира) 2# 1000 парчиња за торбичка

  научи повеќе
 • кафе
 • храна за домашни миленици
 • лична нега

за нас

Опремени сме со широк асортиман на машини за печатење, ламинирање и формирање кеси, вклучително и со 3 комплети машини за печатење со голема брзина, кои можат да печатат до 10 бои.Имате и 3 комплети машини за ламинирање и 14 комплети машини за правење кеси..

разбере повеќе

Последни вести

 • news_img

  Нешто што треба да знаете за PLA пакувањето

  Што е PLA?PLA е една од највисоко произведените биопластики во светот и се наоѓа во се, од текстил до козметика.Тој е без токсини, што го направи популарен во индустријата за храна и пијалаци каде што најчесто се користи за пакување на широк спектар на артикли...

  Прочитај повеќе
 • news_img

  Како се произведува кесичката за кафе од алуминиумска фолија?

  Торбичката од алуминиумска фолија е широко наменета за пакување зрна кафе како својство на висока бариера за пакувањето и ќе ја задржи свежината печена зрна што е можно подолго.Како производител на кеси за кафе лоциран во Нингбо, Кина долги години, ќе ви објасниме...

  Прочитај повеќе
 • news_img

  Колку е одржливо вашето пакување на кафе?

  Бизнисите со кафе ширум светот се фокусираат на создавање поодржлива, кружна економија.Тие го прават тоа со додавање вредност на производите и материјалите што ги користат.Тие, исто така, постигнаа напредок со замена на пакувањето за еднократна употреба со „позелени“ решенија.Знаеме дека гревот...

  Прочитај повеќе
 • news_img

  Стенд-ап торбичка VS торбичка со рамно дно

  Изборот на вистинскиот формат на пакување може да биде незгодно.Треба да привлечете голем број клиенти за кратко време.Вашиот пакет треба да биде вашиот „порпарол“ на полицата на продавницата.Треба да ве разликува од вашата конкуренција, како и да го пренесе квалитетот на...

  Прочитај повеќе

топли производи

 • Прилагодена претходно печатена блок-долна торбичка за зрна кафе
 • Прилагодена торбичка со рамно дно за зрна кафе
 • Прилагодена торбичка со рамно дно за зрна кафе
 • Луксузна приспособена торбичка за стоење со печат со топла фолија

билтен